ÜNYE RÜZGÂRI, İSTANBUL’DA ESTİ

İstanbul’da bu yıl 10’ncusu düzenlenen ‘Ordu Günleri’ yoğun bir katılım gerçekleşti. Yenikapı etkinlik alanında 4-7 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenen etkinliğe Ordu Büyükşehir Belediyesi ve 19 ilçe belediyesi katıldı. ‘Ordu Günleri’nde Ünye Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası ve Ziraat Odası’nın ortaklaşa düzenlediği Ünye Standı en çok ilgi gören stant oldu.

4-7 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen ‘Ordu Günleri’ etkinliğinde Ünye standı ziyaretçilerden yoğun bir ilgi gördü. Ünye Yaşayan Kültürel Miras Evi’nin minyatür bir prototipinin yer aldığı Ünye Standı ziyaretçilerin ilgisini çekerken, haber ve sosyal medyada en fazla yer alan stant oldu.

-Ünye’nin Lezzetleri Çok Beğenildi-

‘Ordu Günleri’nde yer alan Ünye Standında ziyaretçilere ikramlarda bulunulurken, Ünye Su Böreği, yine Ünye Belediyesi tarafından hazırlanarak Ünye İskelesi Markası ile üretilen İzabella Üzüm Suyu ve Cennet Hurması Pekmezi tam not aldı.

Başkan Tavlı, Etkinlik Boyunca Ziyaretçilerle Yakından İlgilendi

İstanbul’da düzenlenen Ordu Günlerini binlerce kişi ziyaret etti. Ziyaretçilerle tek tek ilgilenen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı yoğun bir etkinlik programı geçirdi. Ünye standını başta AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Milletvekilleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Belediye Başkanları olmak üzere çok sayıda üst düzey siyasetçi ve bürokrat da ziyaret etti.

-Başkan Tavlı’dan teşekkür-

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, etkinlik sonrası yaptığı açıklamada, dolu dolu bir program gerçekleştirdiklerini ifade ederek, şunları söyledi:

“Ordu Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve ORDEF öncülüğünde düzenlenen ‘Ordu Günleri’ni yoğun bir katılımla gerçekleştirdik. İstanbul’da hemşehrilerimizle buluşmanın mutluluğunu 'biz' olmanın farkındalığını hissettik. Etkinlik, gurbet ile sıla buluşmasının yanı sıra birlikte olduğumuzu göstermesi açısından da çok kıymetli. Ordu olarak, Ünye olarak gurbette birlik ve beraberliğimizi sergiledik. Organizasyonda öncülük yapan Ordu Valiliğimize, Büyükşehir Belediyemize, ORDEF’e ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”


10.11.2021 | Okunma Sayısı:173