BAŞKAN TAVLI, ZABITA HAFTASINI KUTLADI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 195. Yıl dönümü vesile ile Belediyenin Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Zabıta Haftası dolayısıyla, Ünye Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Sarıkoca ve birim personelleri Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ile bir araya geldiler.

Ziyarette, günün anısına hazırlanan pastayı Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Zabıta Müdürü Mehmet Sarıkoca ve birim personelleri birlikte kestiler.

Başkan Tavlı, “Huzurun, sağlığın ve güvenin tesis edilmesinde etkin bir rol üstleniyorsunuz”

Zabıta Teşkilatının mahalli idarelerdeki etkin ve önemli rolüne dikkat çeken Başkan Hüseyin Tavlı, birim personellerine hitaben yaptığı konuşmada, “Huzurun, sağlığın ve güvenliğin tesis edilmesinde vermiş olduğunu emeklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Özellikle pandemi süreci içerisinde sahada aktif görev alarak üstün bir gayret gösterdiniz. Bu süreçte vatandaşlarımızın memnuniyetinin arttığını gözlemliyor ve kuralları uygularken kimseyi kırmadan doğruların yapılması noktasında hem uyarı hem de teşvik edici şekilde bulunmanız konusunda uygulamalarınızın da özellikle aynı şekilde devam etmesini diliyorum.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, daha sonra birim personelleri ile bir süre sohbet etti.


07.09.2021 | Okunma Sayısı:151