ÜNYE BELEDİYESİ - Haber

İSTANBUL’DA ÜNYELİLERDEN BAŞKAN ÇAMYAR’A TAM DESTEK

Tarih: 09.04.2018

İstanbul Ünyeliler Dernekleri Büyük Buluşması ve Ünye Belediyesi istişare ve bilgilendirme toplantısı hafta sonu İstanbul’da gerçekleştirildi. Bin 700’ün üzerinde katılımın olduğu buluşmada Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar davete katılan gurbetteki hemşerileriyle tek tek ilgilendi.

Toplantı  Ünye Dernekler Başkanı Koray Maral, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Dervişoğlu ve Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı’nın teşekkür konuşması ile başladı.

Programda Ünye Belediyesinin dört yıllık çalışmalarının yer aldığı tanıtım ve bilgilendirme sunumu yapıldı.

Video sunumunun ardından bir konuşma gerçekleştiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, tüm katılımcılara ve organizasyonda emeği geçen derneklere teşekkür etti.

BAŞKAN ÇAMYAR, “GELECEĞE DÖNÜK PROJELER HAYATA GEÇİRDİK”

Konuşmasında İstanbul’da ki hemşerilerine Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Milletvekilleri ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın selamlarını ileten Ünye Belediye Başkanı Başkan Çamyar’’ Bu  davete icabet eden değerli hemşerilerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Sizlere Başta Belediye Başkanlığı görevine talip olurken yaşadığımız şehrin üzerimizde hakkı olduğunu düşündük ve şehrimizde hizmet etme aşkı ile sabırsızlandığımızı ifade etmiştik. Şehrimizin dokusuna yeni bir ruh katma inancı ile 4 yılda birçok farklı ve geleceğe dönük projeleri hayata geçirdik” dedi.

BAŞKAN ÇAMYAR, “ÜNYE’YE 4 YILDA ALTIN DEĞERİNDE HİZMETLER SUNDUK”

4 yıl gibi kısa sürede 60’ün üzerinde eser ve hizmetler sunduklarını dile getiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Hizmetlerimizi gerçekleştirdikçe ne kadar doğru adımlar attığımızı sizlerden gelen desteklerle görmüş olduk. Bu hizmetleri hemşerilerimizle istişare ederek gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Bugün sizlerin böylesine yoğun bir katılım göstermesi de bu birlikteliğin en büyük göstergesidir. Artık bizlere, İstanbul’da ki hemşerilerime salonlar dar geliyor. Bir daha ki buluşmayı daha büyük alanlarda yapmamız gerektiği görülüyor” diye konuştu.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar daha sonra programa emeği geçenlere teşekkür plaketi verdi.

Büyük Ünyeliler Buluşması hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 


Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/unyebelt/public_html/print.php on line 92