ÜNYE BELEDİYESİ KENT ORKESTRASINDAN MUHTEŞEM KONSER

Ünye Belediyesi Kent Orkestrası 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla muhteşem bir konsere imza attı.

Ünye Belediyesi tarafından kurulan ve müzik öğretmenleri ile eğitmenlerinden oluşan Kent Orkestrası kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu çalışmalarla beğeni topluyor.

Her hafta farklı konu ve müzik konseptleri ile Ünye Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı ayında izleyici ile buluşan Kent Orkestrası repertuvar çeşitliliği ve profesyonelliği ile göz dolduruyor.

Ünye Belediyesi Kent Orkestrası 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü dolayısıyla bu kez de kahramanlık türkülerinin yer aldığı bir repertuar ile izleyicilere hitap etti.

Şu ana kadar gerçekleştirdiği konserlerle yaklaşık 100 bin kişiye ulaşan yayınlar bu özel konserle bir kez daha taçlandı.

Sosyal medya üzerinden yaklaşık 25 bin kişinin izlediği canlı performansa çok sayıda tebrik ve teşekkür mesajı da geldi.

Canlı yayında gerçekleştirilen muhteşem kahramanlık türkülerinin yer aldığı yayında anlık olarak Çanakkale Savaşlarında çekilen gerçek görüntüler de yer aldı.

Bu özel konser Ünye Belediyesi ve Ünye Kaymakamlığı sosyal medya hesaplarından ortak olarak yayınlandı.


19.03.2021 | Okunma Sayısı:200