BAŞKAN TAVLI, PAZARYERİNİ ZİYARET ETTİ

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye’nin hafta gününde pazaryerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Ünye’nin Pazar günü olan çarşamba gününde pazaryerini ziyaret eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, vatandaşlara bol ve bereketli satışlar diledi.

Başkan Hüseyin Tavlı, ayrıca koronavirüs pandemisi dolayısıyla pazaryeri girişlerinde uygulanmaya başlanan HES kodu uygulaması yapan zabıta ekiplerini de denetledi.

Başkan Tavlı, beraberinde Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, Zabıta Müdürü Mehmet Sarıkoca, Ünye Çarşı Esnafları Dayanışma ve Koruma Derneği Başkanı Abdurrahman Kılıç ve Seyyar Pazarcılar Derneği Başkanı Abdullah Kisbet ile birlikte gerçekleştirdiği pazaryeri ziyaretinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaret sırasında vatandaşların istek ve taleplerini de dinleyen Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ayrıca esnaf ve vatandaşların Miraç Kandilini kutladı.

Koronavirüs pandemisi dolayısıyla kişisel tedbirlerin büyük önem kazandığının altını çizen Ünye Belediye Başkanı Hüseyni Tavlı, öte yandan HES kodu uygulaması ile pazaryeri gibi kalabalıkların yoğunlaştığı alanlarda bulaşının önüne geçilmesinin hedeflendiğini kaydetti.

Pazar esnafı ve vatandaşlar, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya ve beraberindekilere ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.


10.03.2021 | Okunma Sayısı:231