BAŞKAN TAVLI’DAN, BAKAN KURUM’A TEŞEKKÜR

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Ordu ziyaretinde, kendisine ilettikleri Küçük Sanayi Sitesi, ÇAÇA ve sokak sağlıklaştırması konularındaki taleplere olumlu cevap vermesinden dolayı teşekkür etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, gerçekleştirdiği Ordu ziyaretinde düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu toplantısında, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın talepleri doğrultusunda, Başkan Tavlı’ya Ünye Küçük Sanayi Sitesi'nin yeni yerine taşınması konusunda çalışma yapılması ile ÇAÇA ve sokak sağlıklaştırması çalışmaları için 2 milyon lira hibe sözü verdi.

Başkan Tavlı, ilçe adına önemli konularda kendilerine destek veren Bakan Kurum’a teşekkür etti.

-“Bakanımıza Ünye adına teşekkür ediyorum”-

Ünye için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Başkan Tavlı, şunları söyledi:

“Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum, gerçekleştirdiği Ordu ziyaretinde taleplerimize olumlu cevap vererek Ünye Küçük Sanayi Sitesi'nin yeni yerine taşınması konusunda çalışma başlatılacağının sözünü vermiştir. Sayın Bakanımız ayrıca Belediyemize ÇAÇA ve sokak sağlıklaştırması çalışmalarımız için 2 milyon lira hibe sözü vermiştir. İlçemiz adına bu önemli konularda yaptığımız taleplerimize olumlu cevap veren Bakanımız Sn. Murat Kurum'a şahsım ve hemşehrilerim adına teşekkür ederim. Ünye için çalışmalarımıza siyasi büyüklerimizin de destekleriyle gece gündüz demeden devam edeceğiz.”


08.01.2021 | Okunma Sayısı:108