VALİ SONEL, BAŞKAN TAVLI’YI ZİYARET ETTİ

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ünye’de yapımı devam eden, yapımı planlanan yatırımlar ve projelerle ilgili Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'yı ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ünye’de devam eden ve yapımı planlan projelerle ilgili ilçeye ziyarette bulundu.

İlçeye gelişinde ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Sonel, burada Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Beledye Başkanı Hüseyin Tavlı ve kurum müdürleri tarafından karşılandı. Kaymakamlıkta, Kaymakam Güney’den bilgiler alan Vali Sonel, ardından Ünye Belediyesi’ne geçerek Başkan Hüseyin Tavlı ile görüştü.

-“Sayın Valimiz ilimiz ve ilçemiz için bir şans”-

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Vali Sonel’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Valimiz Sayın Tuncay Sonel ilimiz ve ilçemiz için bir şans. Kendisiyle uyum içerisinde çalışmaktayız. İlçemizle ilgili ne her projemizle yakından ilgilenmekte ve çözümü noktasında yapılması gerekenleri yapmakta. Desteklerinden ve ziyaretinden dolayı Sayın Valimize teşekkür ediyorum.” dedi.

-“Ordu’muz birbirinden güzel ilçelere sahip”- 

Vali Tuncay Sonel, Ünye Belediyesine yaptığı çalışma ziyaretinde yaptığı açıklamada, “Ordu’da göreve başladığım günden itibaren hep dile getiriyorum, Ordu’muz birbirinden güzel ilçelere sahip. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Milletvekillerimizle, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızla, Ordu’nun değerleriyle birlikte yapılanın üzerine eklemeye devam edeceğiz. 2020 yılının son haftasında, yıllardır gündemde olan Ordu Şehir Hastanemizin ihalesinin yapılması memnuniyet vericiydi. Sayın Cumhurbaşkanımız, Sağlık Bakanımız bu konuda büyük destek verdiler. Allah razı olsun kendilerinden. Yine geçen Ulaştırma ve Altyapı Bakanımızın şehrimizi ziyareti esnasında, 2021 yılı için, 2022 yılı için birçok güzel müjdeler aldık.” diye konuştu.


08.01.2021 | Okunma Sayısı:96