PROTOKOLDEN, BAYRAM ZİYARETLERİ

Ünye protokolü, Kurban Bayramı dolayısıyla kurum ziyaretleri yaptı.

Ünye protokolü, Kurban Bayramı’nın 2. gününde, bir dizi bayram ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretler çerçevesinde Ünye Jandarma Komutanlığı, Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Sabancı Çocuk Yuvası, Devlet Hastanesi, Cezaevi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaret edildi.

İlk ziyaret İlçe Jandarma Komutanlığı’na oldu. Ziyarette İkizce Kaymakamı ve Ünye Kaymakam Vekili Ali Recai Yerlikaya, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve beraberindekiler askeri personelin bayramını kutladılar. Bayram ziyaretinin ikinci durağı Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı oldu. Ziyarette mesaide olan itfaiye personelinin bayramını kutlayan İkizce Kaymakamı Ünye Kaymakam Vekili Ali Recai Yerlikaya ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, canları pahasına mücadele eden itfaiyecileri tebrik ettiler. İtfaiye ziyaretinin ardından Sabancı Çocuk Yuvası ziyaret edildi. Protokol üyeleri ziyarette yuvada kalan çocuklarla sohbet ederek bayramlarını kutladılar. Ziyaretlerin bir sonraki durağı Devlet Hastanesi oldu. Heyet ziyarette hastane çalışanlarının ve hastaların bayramını tebrik ederek, hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundular. Protokol daha sonra cezaevini ziyaret ederek, mahkûmların ve cezaevi personellerinin bayramını kutladı. Bayram ziyaretlerinde son durak İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu. Protokol üyeleri bayramda görevleri başında olan emniyet mensuplarının bayramlarının kutlayarak, huzur içerisinde nice bayramlar geçirmeleri temennisinde bulundular.

Bayramlaşma programlarına İkizce Kaymakamı Ünye Kaymakam Vekili Ali Recai Yerlikaya, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve daire amirleri katıldı.


12.08.2019 | Okunma Sayısı:864