ÜNYE CAZİBE MERKEZİ OLDU

Ünye bu yıl yapılan etkinliklerle bölgede adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünye Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 7.si gerçekleştirilen Ramazan etkinlikleri ile birlikte Ünye her akşam ziyaretçi akınına uğruyor.

ÜNYE TURİZM MERKEZİ HALİNE GELİYOR

Sosyal belediyecilik alanında bölgesinde son yıllarda dikkat çeken Ünye Belediyesi gerçekleştirdiği atılımlarla kentin özellikle turizm merkezi haline gelmesinde büyük aşama kaydetti.

REKLAM FİLMİ ÖNEMLİ ROL OYNUYOR

Son olarak ise hazırlanan reklam filminin ulusal kanallarda yayınlanması ile birlikte Ünye tabiri caizse kabuğunu kırdı. Ünye bu tanıtım ve turizm atağı ile tüm bölge başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinden ziyaretçi akınına uğramaya başladı.

ÜNYE, EGE SAHİLLERİ GİBİ

Özellikle akşamları Ünye sahilleri Ege sahillerini ile yarışır hale geldi.

Ramazan sokağı konsepti ile Ünye Cumhuriyet Meydanında farklı bir atmosfer oluşurken, sunulan programlarda oldukça beğeni topladı.

ÇOK SAYIDA KONSER VE SÖYLEŞİ GÖZ DOLDURDU

Ramazan ayı boyunca farklı türde konser ve organizasyonlarla atmosfer sürekli canlı tutuldu.

Ünye Belediyesi 7.Geleneksel Ramazan Etkinlikleri kapsamında Ramazan ayı başından bu yana, söyleşiler, semazen gösterileri gibi etkinliklerin yanı sıra konserler de yoğun ilgi gördü.

Ay boyunca İbrahim Sadri, İkbal Gürpınar gibi şiir ve söyleşi etkinliklerinin yanı sıra Gece Yolcuları, Aydın Beyoğlu, Zara, Yücel Arzen ve Beste Yoltay, Niran Ünsal, Burcu Karadağ ve Hüsnü Şenlendirici, ENBE Orkestrası ve Soner Sarıkabadayı konserleri halkla buluştu.

Organizasyonlarda Ünye Cumhuriyet Meydanı zaman zaman 10 bin ’in üzerinde kişiyi ağırladı.

BAŞKAN ÇAMYAR, “KONSERLER YAZ BOYU DEVAM EDECEK”

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, kentin dinamiğini sürekli canlı tutmak adına etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Etkinlik programları kapsamında 20 Temmuz’da Ömür Gedik, 21 Temmuz’da Ferhat Göçer ve 22 Temmuz’da ise Buray konserleri izleyici ile buluşacak.


11.06.2018 | Okunma Sayısı:6915