MİLLETVEKİLİ ADAYI KIRAN VE PARTİ TEŞKİLATINDAN ÜNYE BELEDİYESİ’NE ZİYARET

24 Haziran seçimleri için yoğun bir çalışma yürüten Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı ziyaretlerine devam ediyor. Ak Parti Ordu Milletvekili adayı Yavuz Selim Kıran ve parti teşkilatı Ünye Belediyesi’ni ve Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ı ziyaret etti.

BAŞKAN ÇAMYAR, “AK PARTİ SEÇİME HER ZAMAN HAZIR BİR PARTİDİR”

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ak Parti’nin seçim en hazır parti olduğunu söyledi. Teşkilatların bu süreci en iyi şekilde kavrayan bir yapıya sahip olduğunun altını çizen Başkan Çamyar, “Teşkilatımız vatandaşımızın gönlüne giden yolu çizen bir yapıya sahiptir. Geçtiğimiz Pazar günü Ünye’mizin Akçay girişinde Milletvekili adaylarımızı yoğun bir katılımla karşıladık. Ardından ise yine yoğun bir katılımla Ünye ve Fatsa seçim koordinasyon merkezlerimizin açılışını yaptık. Akşamında ise Ordu’da yine Milletvekili adaylarımızın tanıtımını gerçekleştirdik. Hemşerilerimizden gittiğimiz her noktada yoğun bir ilgi ve alaka var. Vatandaşlarımız bu seçimin önemini çok iyi biliyor. Türkiye eski Türkiye değil. Ülkenin başına kimlerin çorap örmeye çalıştığını, kimlerin bu millete hizmet ettiğini, kimlerin de ayağımızın altında ki halıyı çekmeye çalıştığını milletimiz çok iyi görüyor. 24 Haziran’da da en iyi şekilde değerlendirip oyunu kullanacaktır. Biz 6 adayımızın tamamını Ankara’ya gönderme noktasında en ufak bir şüphemiz yoktur” dedi.

İLÇE BAŞKANI TAVLI, “BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARI ZİYARETLERİMİZE POZİTİF YANSIYOR”

Ordu Büyükşehir ve Ünye Belediyesinin yaptığı çalışmaların halk nezdinde beğeni topladığını ve bunun seçim sürecinde ki ziyaretlerde Ak Parti’ye memnuniyet olarak yansıdığını belirten Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a teşekkür etti. Başkan Tavlı ayrıca, 31 Mayıs Perşembe günü Başbakan Binali Yıldırım’ın Ünye’de iftar programına katılacağını söyleyerek, tüm vatandaşları davet etti.  

MİLLETVEKİLİ ADAYI KIRAN, “24 HAZİRAN KRİTİK BİR ÖNEME SAHİP”

Ziyarette konuşan Ak Parti Ordu Milletvekili adayı Yavuz Selim Kıran ise 24 Haziran tarihinin ülke geleceği için büyün anlam taşıdığını söyledi. Kıran yaptığı konuşmada, “Son derece kritik bir öneme sahip yönetim değişikliği ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı Beştepe’ye Devlet Başkanı olarak göndereceğiz. Öte yandan mecliste elini güçlü olması içinde yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Vatandaşlarımız Cumhurbaşkanını bu noktada da yalnız bırakmayacaktır. Buna en ufak bir şüphemiz yoktur” dedi.


29.05.2018 | Okunma Sayısı:1649