BAŞKAN ÇAMYAR’DAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE YAKIN İLGİ

Sosyal Belediyecilik alanında örnek çalışmalara imza atan Ünye Belediyesi, Belediye Başkanı Ahmet Çamyar döneminde geliştirilen projelerle adından sıkça söz ettiriyor.

Sosyal Yardım Marketi, Askıda Ekmek Projesi, En Yakın Komşunuz Ünye Belediyesi, İkram Çeşmesi, Gönül Köprüsü gibi projelerle halkın gönlüne dokunan  uygulamalar yürüten Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, fırsat bulduğu her an ihtiyaç sahibi aileleri de bizzat ziyaret ediyor.

Başkan Çamyar, bugün Ünye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Ünye’de bazı ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etti. Başkan Çamyar, ziyaretlerde ailelerle yakından ilgilenerek ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında talimatlar verdi.

Ziyaretlerinde gıda kolisi de veren Başkan Çamyar, ayrıca ihtiyaca göre kira, elektrik ve su yardımları gibi konularda ihtiyaçların giderilmesi ile ilgili Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne talimat verdi.

Başkan Çamyar, yaşlı bir teyzeyi ziyaretinde ise sağlık sorunları yaşandığını görünce olaya el koydu. Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Güray Yılmaz’ı bizzat arayan Başkan Çamyar, yakından ilgilenmesi ile ilgili görüştü.

Ziyaretlerinde ailelerin çocukları ile de yakından ilgilenen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, yine bir ziyaretinde başarılı bir öğrenciye bilgisayar alınması talimatını verdi.


26.05.2018 | Okunma Sayısı:1386