BÜYÜK ÜNYELİLER BULUŞMASI BAŞKENTE DAMGASINI VURDU

Ankara Ünyeliler Derneği ve Ünye Belediyesi işbirliği ile Ünyeliler Ankara’da büyük buluşmada bir araya geldi.

Bu yıl 3.sü gerçekleştirilen ve Ankara Hilton Garden İnn Gimat’ta yapılan organizasyona yaklaşık 800 kişi katıldı.

Şehirlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programdaha sonra Devlet Klasik Türk Müziği sanatçılarının söylediği Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti.

Programda konuşan Ankara Ünyeliler Derneği Başkanı İsa Korkmaz, Derneğin Ankara’da ve diğer yerlerde yaşayan Ünyelileri bir sofrada toplamak ve Ünye’nin sosyal ve kültürel değerlerinin yaşatılmasını sağlamak amacıyla kurulduğunu ve her geçen zaman daha da güçlendiğini söyledi.

Gecede daha sonra Ünye Belediyesi’nin 4 yıllık hizmetlerinin anlatıldığı bir tanıtım filmi yayınlandı. Salondakilerin dikkatle izlediği tanıtım filmi sonrası Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ankara’da ki Ünyeli hemşerilerine seslendi.

BAŞKAN ÇAMYAR 4 YILLIK HİZMET SÜRECİNİ PAYLAŞTI

Göreve geldiği 30 Mart 2014 tarihinden itibaren Ünye Belediye Başkanlığı’nda 4.yılını tamamlayan Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, 4 yıllık görev süresinde Ünye’de başta tarihi ve kültürel değerler olmak üzere, modern kent anlamında çok sayıda projeyi hızlı bir şekilde hayata geçirdiklerini ifade etti.  Başkan Çamyar, dokunulmayan birçok soruna el attıklarını ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturduklarını kaydetti. Ünye’nin her geçen yıl daha fazla göç alan biz cazibe kenti haline geldiğinin altını çizen Belediye Başkanı Çamyar, gücünü halktan alan bir iradeyle milletle iç içe bir yönetim anlayışı sürdürdüklerini ifade etti. 2023 projelerini de şimdiden planladıklarını ve Ünye’yi önümüzdeki dönem bölgenin parlayan yıldızı haline getirmeye devam edeceklerini vurgulayan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Ünye’ye hizmet etmekten hiçbir zaman yorulmadık ve yorulmayacağız” diye konuştu.

Program sonunda Karadeniz dernekleri başkanları, Ünye Belediyesi Başkanı Çamyar’a plaket takdim etti.


12.03.2018 | Okunma Sayısı:1694