ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BAŞKAN ÇAMYAR’A ZİYARET

Ünye ve Çevresi Mahalli İdareciler Hizmet Derneği yönetimi Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Ünye eski Belediye Başkanlarından İsmail Cerrahoğlu Belediye Başkanı olmayı ateşten gömlek giymeye benzetti. Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın kısa sürede Ünye’de büyük ve önemli projeleri hayata geçirdiğini söyleyen Cerrahoğlu, bu hizmet sürecinde birlik ve beraberliğin çok önemli olduğunun altını çizdi. Cerrahoğlu yaptığı konuşmada, “Dernek olarak tüm siyasi parti ve görüşlerden görev yapmış arkadaşlarımızla buradayız. Amacımız partizanlık yapmadan biz mozaiğin parçası gibi bir tablo oluşturmalıyız” dedi.

Ziyarette konuşan Ünye eski Belediye Başkanlarından Osman Yurt ise Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Dernek olarak bir hizmet binasına ihtiyaçları olduğunu kaydeden Yurt, Büyükşehir Belediyesinden talep edilen yer ile ilgili Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’dan destek istedi.

BAŞKAN ÇAMYAR, “MAKAMLAR GEÇİCİ, ESERLER KALICIDIR”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise, “Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan geriye eserler bırakabilmektir dedi. Çamyar, “biz ekibimizle beraber 3,5 yıldır Ünye’nin adeta altını üstüne getirdik ve dokunmadığımız bir alan kalmadı. Bu makamları yürütebilmek vefakârlık ve cefakârlık istiyor. Ben tüm belediye başkanı arkadaşlarımın ve büyüklerimiz görev süresi boyunca ellerinden gelenin en iyisini yaptığına inanıyorum. Bundan sonraki süreçte de sizler yerel yöneticilik yapmış yetişmiş insanlar olarak bizlerle istişare noktasında katkılarınızı esirgememenizi istiyoruz. Ünye’nin ufku bundan sonra açıktır. Ele alacağımız proje ve çalışmalarda fikir noktasında düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı ve Ünye ortak paydasında buluşmamızı arzu ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların sonunda Başkan Çamyar Derneğe üyeliğini yapılan imza töreni ile gerçekleştirdi. 


29.11.2017 | Okunma Sayısı:1247