SOSYAL MEDYADAN YAZDI, BAŞKAN ÇAMYAR MİSAFİR OLDU

Başkan Çamyar’ın sosyal medya hesabına yazarak evine davet eden vatandaş, ertesi gün Başkanı kapıda görünce şaşırdı.

Halkla iç içe bir yönetim anlayışı ile belediyecilik faaliyeti yürüten Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, sosyal medya üzerinden hemşerileri ile zaman zaman mesajlaşıyor, zaman zaman canlı yayın yapıyor, bazen de gelen mesajları değerlendiriyor.

Geçtiğimiz gün Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın sosyal medya hesabına “Başkanım evimizi ziyaret ederseniz bizi çok mutlu edersiniz” şeklinde mesaj yazan Ümit Sarıkaya, ertesi gün Başkan Çamyar’ı kapıda görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Aslen Fatsalı olan ve sağlık sorunları nedeniyle sadece uzanabilen ya da ayakta durabilen, bu nedenle de malulen emekli olarak Kocaeli’nden Ünye’ye göç eden Ümit Sarıkaya, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a teşekkür etti. “Bir mesajla kapımıza kadar geldiniz” diyen Sarıkaya, Başkan Çamyar’ı yakından takip ettiğini belirtti.

Çalışma temposunun yoğunluğu nedeniyle zaman zaman sosyal medya hesabına bakabildiğini söyleyen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise, “Dün gece mesajınızı gördüm ve Özel Kalem Müdürümü arayarak, ziyareti programlamasını istedim” dedi.

Ümit Sarıkaya ve ailesi ile sohbet eden Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.


31.10.2017 | Okunma Sayısı:969