ORDU DERNEKLER KONFEDERASYONU’NDAN ÜNYE ÇIKARMASI

Ordu Dernekler Konfederasyonu ve bağlı dernekler Ünye’de 2 günlük bir ziyaret programı gerçekleştirdi.

Ziyaret programına Ordu Dernekler Konfederasyonu Başkanvekili ve Ünye Dernekler Federasyonu Başkanı Halit Cımbırtoğlu, konfederasyon yönetiminden Balkan Dernekleri Başkanı Orhan Sipahi ve yönetimi, Eyüpsultan Erzurumlular Dernek Başkanı Cahit Özarslan ve yönetimi, Fatsa Dernekler Federasyonu Başkanı Yakup Yeşiltaş, Mesudiye Dernekler Federasyonu yönetiminden Sebahattin Kaya ve Musa Uzuner katıldı.

Konfederasyon üyeleri Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ı makamında ziyaret ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Ziyaret nedeniyle memnuniyetini dile getiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Ordu Dernekler Konfederasyonu üyelerini Ünye’mizde ağırlamaktan son derece mutluyuz. Dernekçilik faaliyetleri bir adım öne çıkabilmek gayretidir. Hiçbir karşılık beklemeksizin adına topluma kendisini adamkla ilgili, özü itibariyle de hemşericilik ruhunun İstanbul gibi 15 milyon nüfuslu büyük bir şehirde yaşatılmasına vesile olan zor bir uğraştır. Onun için derneklerimizi konfederasyon nezdinde tebrik ediyorum” diye konuştu.

Ziyarette konuşan Ordu Dernekler Kon federasyonu Başkanvekili Halit Cımbırtoğlu ise “Ziyaret programımızda bizleri ağırlayan Ünye Belediye Başkanımız Sn; Ahmet Çamyar’a teşekkür ediyorum. Dernekçilik fedakârlık isteyen bir iştir. Biz dernekçilik yaparken devletimizin eksik gördüğü alanları tamamlamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de hiçbir karşılık beklemeden yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle bazı zamanlar yerel yönetimlere ihtiyaç duyuyoruz. Bu çerçevede her daim yanımızda olduğunuz için bir kez daha teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Ziyarette söz alan Ordu Dernekler Konfederasyonu Başkan Yardımcısı ve Fatsa Dernekler Federasyonu Başkanı Yakup Yeşiltaş, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a teşekkür etti. Yeşiltaş, “Başkan Çamyar’ın insan sevgisi her planda öne çıkıyor. Yapılan anketlerde de başarı oranının % 71 olması bunun bir göstergesidir ve tebrik ediyorum” dedi.

Mesudiye Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sebahattin Kaya ise “Ünye’yi ziyaretimizde şehrin bilmediğimiz noktalarını görmüş olduk. Bu anlamda Ünye’ye bir kez daha hayran kaldık” diye konuştu.

Eyüpsultan Erzurumlular Dernek Başkanı Cahit Özarslan ise “Ordu’da en tanımış ilçe Ünye ve burada olmaktan son derece mutluyum. Ayrıca %58 ile göreve seçilen ve anketlerde şu an %71’lere ulaşan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Balkan Dernekleri Başkanı Orhan Sipahi ise yaptığı konuşmada, “Bizleri tıpkı Balkanlarda ki gibi sıcak bir şekilde karşılayan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a ve Ünyelilere teşekkür ediyorum. Ünye adeta Allah’ın lütfettiği bir cennet gibi” dedi.


05.10.2017 | Okunma Sayısı:1251