“BİZLER ÜNYE’MİZ İÇİN HİZMETLER ÜRETMEYE GAYRET EDİYORUZ…”

Ünye Belediyesi tarafından 6 Bin 500 Metrekare Beton yol yapılan Hanyanı – Çatak Mahalle Bağlantı Yolunda incelemelerde bulunan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar “Siyaset millete hizmetkâr olmak için yapılır. Bizim partimizin felsefesi, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın bize direktifleri bu şekilde” dedi.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Bizler Ünye’miz için hizmetler üretmeye gayret ediyoruz. Sadece hizmet üretmek vatandaşların istediği talepleri yerine getirmek yetmiyor, onlara gerekli ilgili alakayı göstermeyip kalpten kalbe giden yolu kurmadığımız zaman siyasetin dengesi bir ayağı eksik demektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın istediği ve talimatları bu yöndedir. Biz sizlere yaptığımız hizmeti, devletin bize sunmuş olduğu imkânlarla yapıyoruz.  Siyaset millete hizmetkâr olmak için yapılır. Bizim partimizin felsefesi, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın bize direktifleri bu şekilde” dedi. 

“ÜNYE’DE HİÇ KİMSENİN HAYAL EDEMEDİĞİ ÇALIŞMALAR YAPTIK.”

Yeni Kapalı Çarşı, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Tabakhane Deresi ve AVM çalışmaları başta olmak üzere yaptıkları çalışmalarla ile ilgili bilgi veren Ahmet Çamyar, “Ünye’de hiç kimsenin hayal edemediği çalışmalar yaptık. Şehir komple değişirken üst bölgelerimizde de 20-30 yıl yol sorunu bir daha konuşulmasın diye beton yollara ağırlık verdik. Çatak Mahallemizde Bin 100 metre beton yol, 5 camimizden 2’sinin çevre düzenlemesini yaptık. Çatak Mahallesinin su problemi ilçe başkanlığım döneminde var olan bir problemdi. Özel idare zamanında gündeme aldırdık, bir etabının yapımı su havzasıyla birlikte başlanmıştı. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte o proje revize edilerek devam edildi.  Bu mahallemizdeki hemşerilerimiz her seçimde yüzde 95 seviyesinde oy veriyor. Onları mahcup etmemek, onların sevgisine layık olabilmek için gece gündüz ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Mahalle Muhtarı Kahraman Bolamanlı ise kahvaltı programında Ünye Belediyesine teşekkür ederek, “Başkanımıza bu güzel hizmeti bizlere sunduğu için mutluluğumuzu, memnuniyetimizi ifade etmek isteriz. Mahallemiz eski ismiyle Çatak Köyü. Köyümüz 6 mahalleden oluşmaktadır. Şehrimize çok uzak olmamasına rağmen hizmete çok muhtaç kalmış mahallerimizdendir. Bugün belediyeli olduk. Yollarımız yapılarak iki camimizin önü beton parkeyle düzenlendi. Geriye 3 tane camimiz kaldı. Onlarında yapılması arzumuzdur. Cami, okul önleri bizim meydanımızdır, çok önemlidir. Geçmişten gelen bir yol sorunumuz var, belediye ekipleri çalışıyor. kısa sürede bu sorunumuzun da giderileceğini biliyoruz.” dedi.


22.09.2017 | Okunma Sayısı:829